Po dwóch gorzkich porażkach, czeka na nas lider.
Jeżeli każdy z nas wiedział, że mecz z Jasionowem będzie dla nas bardzo trudny i wymagający, to ciężko znaleźć słowa, którymi można określić naszego następnego rywala, który jest Liderem.
Drużyna LKS Golcowa, bo o niej mowa, nie przegrała jeszcze meczu w nowym sezonie i z kompletem zwycięstw przewodzi w tabeli. Przeciwnik ciężki, ale niejednokrotnie potrafiliśmy udowodnić, że jesteśmy w stanie wygrać z każdym zwłaszcza na naszym bardzo specyficznym dla niektórych drużyn boisku. Brak kilku podstawowych zawodników, do grona których najprawdopodobniej dołączy po meczu w Jasionowie Bartek Hałas, będziemy znowu musieli nadrabiać walką.
Przede wszystkim jednak musimy ograniczyć do minimum błędy z tyłu i wykorzystywać swoje sytuacje z przodu, bo jak
pokazał ostatni mecz, przeciwnicy potrafią bezlitośnie wykorzystać nasze prezenty. Tak więc spotkanie z Golcową będzie dla nas zdecydowanie trudniejsze nie tylko ze względu na rywala, ale przede wszystkim dlatego, że będziemy mieć w głowach dwie ostatnie porażki.
Trzeba wziąć się w garść i przełamać tą serie porażek, a chyba nie będzie lepszego momentu na przełamanie niż mecz z liderem.
Głowy do góry i w niedzielę walka!!!! Tylko San LKS!!!!